Ponuka

Tyčinka Jarika prskaná / kávová tyčinka 90g

www.cukranka.sk

Tyčinka Jarika prskaná / kávová tyčinka  hmot. 90g, cukrársky výrobok, ručná výroba.

Predstavujeme vám tyčinku Jarika Prskaná, ktorá je jedinečnou cukrovinkou s výraznou kávovou príchuťou. Táto lahodná tyčinka ponúka jedinečný zážitok z jemnej a sladkej chuti kávovej pasty, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších milovníkov sladkostí.
Vrchná časť tyčinky je bohato poliata tmavou čokoládovou polevou a následne poprskaná bielou polevou, čo jej dodáva atraktívny vzhľad a lahodnú chuťovú kombináciu. Táto tyčinka je ideálna pre rýchle občerstvenie alebo ako malá sladká odmena.
Jarika Prskaná je perfektnou voľbou pre stánkový predaj na jarmokoch, trhoch a rôznych podujatiach. Jej jedinečný vzhľad a bohatá chuť pritiahnu pozornosť zákazníkov, ktorí ocenia kombináciu kávy a čokolády v každom kúsku.
Obohaťte svoju ponuku o tyčinku Jarika Prskaná s kávovou príchuťou a doprajte svojim zákazníkom tradičnú sladkosť v modernej podobe, ktorá nikdy neomrzí.

Zloženie: cukor, glukózový sirup, voda, tmavá poleva (rastl.tuk palmový, palmojadrový, kakaový prášok so zníženým množstvom tuku (14,8%), sušená mliečna srvátka, sušené odtučnené mlieko, aróma vanilková, emulgátory: sójový lecitín, repkový lecitín, aróma, rastl. tuk, sušené bielka, kávová pasta (zl.: rastl. tuk, pražená káva 26%), ocot.
Môže obsahovať sóju, sušené škrupinové plody, arašidy, pšeničnú múku, kokos.

Uchovajte v suchu. Vyrobené na Slovensku.

Alergény: 1,3,5,6,7,8,