Ponuka

Kornútok malý 25g - sladká pochúťka pre deti

www.cukranka.sk

Kornútok malý   hmot. 25g. Cukrársky výrobok, ručná výroba.

Predstavujeme vám našu jedinečnú sladkosť Kornútok, ktorá kombinuje lahodnú ľahkosť so sladkou chuťou. Tento dezert je skvelou alternatívou k bežnej zmrzline, ideálny pre rodičov, ktorí chcú potešiť svoje deti niečím výnimočným.
Kornútok je obľúbený medzi deťmi aj dospelými pre svoju jemnú textúru a príjemnú sladkosť. Na vrchu kornútika je trocha hnedej polevy a je posypaný mletými arašidmi, čo pridáva ďalšiu vrstvu chuti a atraktivity. Často ho kupujú rodičia pre svoje deti, najmä keď sú choré, ale túžia po niečom chutnom a osviežujúcom.
Tento výrobok je ideálny pre stánkový predaj na jarmokoch, trhoch a rôznych podujatiach. Kornútok upúta pozornosť svojim jedinečným vzhľadom a lahodným obsahom, ktorý poteší každého milovníka sladkostí.
Doprajte svojim zákazníkom tradičnú pochúťku v novej podobe s naším Kornútkom a rozšírte svoju ponuku o túto chutnú sladkosť.

Zloženie: cukor, glukózový sirup, arašidy, voda, kornútok (zl.: pšeničná múka, kukur. škrob, kokos. olej, emulgátor: (slneč. lecitín), soľ, kypriaca látka (hydrouhličitan sodný), farbivo (E150d)), sušené vaječné bielka, tmavá poleva (rastl.tuk palmový, palmojadrový, kakaový prášok so zníženým množstvom tuku (14,8%), sušená mliečna srvátka, emulgátory: sójový lecitín, aróma, rastl. tuk, ocot.
Môže obsahovať: sóju,mlieko.

Uchovajte v suchu. Vyrobené na Slovensku.

Alergény: 1,3,5,6,7,8