Ponuka

Karamelko sladký 250g – sladký tekutý karamel

www.cukranka.sk

Karamelko sladký  hmot. 250g – sladký tekutý karamel

Predstavte si karamel, ktorý je tak akurát sladký – taký, ktorý neprebije jeho jemnú, lahodnú chuť, ale krásne ju zvýrazní. To je Karamelko Sladký, sladký karamel, ktorý vám prinesie nezameniteľný gurmánsky zážitok. Tento karamel je ako stvorený pre všetkých, ktorí milujú sladké potešenie bez prehnanej sladkosti.

Či už si ho vychutnáte samostatne, alebo ho použijete ako karamelovú nátierku na chlieb či palacinky, tekutý karamel do zmrzlinových pohárov, alebo ako karamelový krém do vašich obľúbených zákuskov, budete nadšení! Karamelko Sladký je viac než len pochúťka – je to ingrediencia, ktorá dodá vašim dezertom úplne nový rozmer.

Neváhajte a ponorte sa do sladkého sveta Karamelka Sladkého – užite si jedinečný, nezameniteľný zážitok v každom súste!

Pre milovníkov slaného karamelu máme v ponuke aj Karamelínu slanú.

 

Zloženie: Cukor, fruktózový sirup, zahustené sladené mlieko (mlieko, cukor), margarín (Zloženie: rastlinné tuky (palmové), rastlinný olej (repkový), voda, emulgátory: polyglycerolove estery mastných kyselín, mono-diglyceridy mastných kyselín a slnečnicový lecitín, jedlá soľ (0,25%)

Konzervačná látka: kyselina sorbová, maslová aróma, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, farbivo: karotény), himalájska soľ.
Môže obsahovať stopy: škrupinové plody, mlieko, kokos, múku.
Skladovanie: Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Vyrobené na Slovensku.