Ponuka

Skalický m-d 35g

www.cukranka.sk

Skalický m-d    hmot. 35g. Cukrársky výrobok, ručná výroba.

Predstavujeme Vám obľúbenú jarmočnú špecialitu – turecký med s arašidmi na oblátkach. Tento menší, ale chutný produkt je dobre známy návštevníkom jarmokov. Má jemnú, mäkkú konzistenciu, ktorá je vložená medzi dve oblátky, pričom vrchná časť oblátky je dekoratívne potretá polevou, čo pridáva na jeho atraktivite a bohatosti chuti.
Každý kúsok je ideálny na rýchle občerstvenie a je perfektný pre predaj na jarmokoch, trhoch alebo v stánkoch. Tento výrobok láka zákazníkov svojou kombináciou jemného medu s arašidmi a lahodných oblátok, čo vytvára neodolateľnú chuť.
Ponúknite svojim zákazníkom túto klasickú jarmočnú pochúťku a pridajte do svojej ponuky tradičný turecký med s arašidmi na oblátkach. Ideálny pre tých, ktorí hľadajú nostalgickú a výnimočnú sladkosť.

Zloženie: cukor, glukózový sirup, arašidy, voda, tortové oblátky (zl.: pšeničná múka, kokos, olej, emulgátor: lecitín, kypr. látka hydrogén uhličitan sodný, soľ), sušený vaječný bielok, hrozienka, tmavá poleva (rastl. tuk palmový, palmojadrový, kakaový prášok so zníženým množstvom tuku (14,8%), sušená mliečna srvátka, emulgátory: sójový lecitín, aróma rastl. tuk), ocot.
Môže obsahovať sóju, kokos, mlieko.

Uchovajte v suchu. Vyrobené na Slovensku.

Alergény: 1,3,5,6,7,8